Start > Strona główna > Ważne informacje

Szanowni Państwo

uruchamiamy działalność placówki w ograniczonym zakresie (dwie grupy) z dniem 18 maja 2020 r. do odwołania.
W związku z wprowadzonym reżimem sanitarnym, wprowadza się ograniczenie liczebności grup. Przedszkola są czynne dla rodziców dzieci pracujących, którzy nie mają innej możliwości zapewnienia dziecku opieki oraz nie pobierają zasiłku opiekuńczego na dziecko. Zgodnie z rekomendacją MEN w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Prosimy o zapoznanie się z procedurą dotyczącą organizacji pracy przedszkola w tym okresie:

Procedura w sprawie przyjęcia dziecka do przedszkola podczas epidemii COVID-19 (1)-aktualizacja 08.06.

Procedura-organizacji-opieki_P-i-SP-ogólnod.specjalne
Procedura-postępowania-prewencyjnego_P-i-SP-ogólnodostępne
Procedura-podejrzenia-zakazenia_P-i-SP-ogólnodostępne

List Prezydenta m.st. Warszawy do Rodziców
_______________________________________________________________________________________________________________
W związku z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 24.04 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
informujemy, że do 24 maja br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe, zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno – wychowawczych.
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29.04.2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE

Poradnia Nr 8 ul. Kaspijska 16A

Psychologiczne Centrum Wsparcia dla Rodzin

Zachęcamy Państwa do śledzenia strony przedszkola, a w szczególności

Aktualności #zostanwdomu

W plikach będą sukcesywnie pojawiały się materiały zawierające zabawy
i aktywności dla naszych Przedszkolaków.

Plan pracy na rok szkolny 2019-2020

Statut z 01.09.2019 r.

Nieoficjalna strona przedszkola, powstała sumptem rodziców. nie jest dotowana z funduszy publicznych Preschool and Kindergarten | Developed By Rara Theme. Powered by WordPress.